Використання акумулюючих ємностей з твердотільними котлами має цілий ряд переваг:

Економія палива до 30%

Використання акумулюючих ємностей дозволяє істотно знизити тепловтрати і тим самим регулярно економити до 30 відсотків палива.

Скорочує кількість завантажень палива в котел

Класичні твердопаливні котли вимагають постійного завантаження палива, так як після прогорання вся система опалення починає швидко остигати. Буферна ємність, накопичує надлишкове тепло і коли паливо в котлі прогорає, гаряча вода з ємності продовжує циркулювати по системі опалення ще кілька часов.Владельци твердопаливних котлів з автоматичною подачею палива теж отримують переваги.

Збільшує ефективність системи опалення

Буферна ємність об’єднує всі компоненти системи і дозволяє використовувати їх максимально ефективно і економічно

  • 1
    Твердопаливний котел топиться вдень, накопичує максимальну кількість тепла, а вночі електричний котел «підігріває» систему за дешевим нічним тарифом.
  • 2
    До буферної ємності підключається система «тепла підлога», яка нагрівається за рахунок змійовика, розташованого усередині ємкості.

Підвищує безпеку і термін служби системи опалення

Для забезпечення якісного спалювання палива, що містить різні речовини, в тому числі дьоготь і кислоти які виділяються при згоранні дров, котел повинен постійно працювати на повній потужності. Буферна ємність захищає систему від перегріву котла, забираючи і накопичуючи надлишкову теплову енергію.

Полегшує обслуговування котла і димоходу

Буферна ємність не тільки економічно вигідна, але і, завдяки повному згорянню палива, запобігає засмічення димоходу дьогтьових опадами.

Запобігає забрудненню атмосфери

Коли в системі немає буферної ємності, котел не може постійно працювати на 100% потужності, інакше він перегріється. Для зниження температури скорочується подача повітря в котел, що призводить до «недожогом» і викиду через димохід чадного газу, що забруднює атмосферу. При наявності буферної ємності все надлишкове тепло акумулюється, котел працює на повну потужність, при цьому в атмосферу викидається вуглекислий газ, який, як відомо переробляється рослинністю.